Değerli bayilerimiz;

TURKCELL Tam kontor yüklemelerinde, "Yüklenmemiş" itirazında bulunmadan önce lütfen öncelikle,yuklemenin gerçekleştiği müşteri hattından *166*5# (yıldız,166,yıldız,5,kare) yaparak o hatta en son yüklenen kontörün tarihini sorgulayarak yapınız. Turkcell Haftalık Nar 50 için *123*125# yada *123*355# Turkcell Aylık Nar 100 için *123*84# yada *123*171# Turkcell Aylık Nar 25 TL İçin *123*151# Bu yolla o hatta en son yuklenmiş olan kontorun ne zaman yuklendigini hattın geçerlilik tarihinden anlayabilirsiniz. BAYILERIMIZIN BILGILERINE


İş bankasından ücret ödemeden para yatırma için yapılması gerekenler;

-kartsız para yatırma işlemini seçiniz
-müşteri numarası ile seçeneğini seçiniz
-müşteri numarınızı girdikten sonra
-interaktif şifre soracaktır
-şifrenin ardından kendi hesabıma parayatırma seçeneğini seçiniz
-ekrana hesap bilgileriniz gelecektir bilgiler doğru ise devam tuşuna basınız
-yatıracağınız tutarı bakmatiğin gerekli bölmesine yerleştiniz
-işlem tamalandıktan sonra fişinizi alınız
-fiş üzerindeki saat ile ödeme bildirimi yapın

Turkcel Nar Paketleri Hakkında Bilgi

Ben Yaptım 500 Paketi

Turkcell ben yaptım paketleri ile kendi paketini kendin yapabilirsin. 20tl ye 1 aylık heryöne 250 dakika ve Turkcelllilerle 250 dakika totalde 500 dakika alabilirsin.Ek paketlerden 7tl'ye aylık heryöne 1500 sms, Turkcelllilerle 7500 sms veya 500mb paketlerinden birini alabilirsiniz.


Not: Bu ücretlere telsiz kullanım ücreti dahildeğildir.Bu hizmetlerden Hazırkart GençTarife ve Gençplus tarifelerindekiler yaralanabilir.

DİKKAT!! LÜTFEN ÜYELİK BİLGİLERİNİZİ ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARLA PAYLAŞMAYIN.
SİTEMİZ KESİNLİKLE E-MAIL YOLU İLE ÜYELERİNİN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ veya ŞİFRELERİNİ TALEP ETMEMEKTEDİR.
SİTEMİZDE AZAMİ GÜVENLİĞİNİZİN SAĞLANABİLMESİ İÇİN EKSTRA GÜVENLİK İMKANLARI BULUNMAKTADIR, LÜTFEN İNCELEYİNİZ.

Sitemiz sadece toptancılara ve bayilere yönelik kontör yükleme hizmeti vermektedir.

Sabit IP nedir, nasıl edinebilirim?

Sabit IP telekoma bir başvuru ile alabileceğiniz, aylık internet faturanıza 1TL gibi bir ekleme ile kullanabileceğiniz bir güvenlik ve kimlik bildirme numarasıdır. Sabit IP ile bir yere bağlandığınızda eğer bağlandığınız yere bu sabit IP nizi bildirmiş iseniz sizi tanır, sizin tarafınızdan bir bağlanma talebi geldiğini anlar ve işlem yapmanıza izin verir. Size tahsis edilmiş olan bu sabit IP numarası benzersizdir, internet kullanan herhangi birinde de olması mümkün değildir, dolayısı ile başka bir IP kullanan kötü niyetli kişiler sizin için güvenli olması gereken ve sabit IP kaydettirmiş olduğunuz sistemlere sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilseler dahi giremezler, işlem yapamazlar.

Sabit IP aldım, ne yapmalıyım, sitenizde nasıl kullanabilirim?

Almış olduğunuz sabit IP numarasını bize bildirmeniz yeterlidir, biz sizin üyeliğinize o IP numarasını tanımladığımızda sadece o IP numarası kullanılarak gelen taleplere hizmet verilir, başka bir IP ile gelen talepler reddedilir.
Sabit IP tanımlattığımda başka bir yerden de giriş yapmak istersem ne olur?

Sitemize sabit IP nizi kaydettirdiğinizde o IP numarasından gelen talepler hariç hiçbir değişik IP den gelen talep işlem yapamaz. Eğer alternatif birkaç yerden giriş yapmak istiyor iseniz o zaman tüm diğer yerlere de sabit IP almak ve bunu sitemize kaydettirmek yolu ile birden fazla IP ve birden fazla yerden işlem yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise, siz site sahibisiniz ve bize API yolu ile bağlısınız, bize sitenizin sabit IP sini kaydettirdiniz. Bundan sonra sadece siteden gelen talepler işlev görür. Siz firmanızdan bağlanmak isterseniz bağlanamazsınız, işlem yapamazsınız. Eğer siz firmanızdan, evinizden veya bağlanmanız gerekiyor olan herhangi bir yerden de bağlanmak istiyor iseniz, oralara da sabit IP alıp o IP leri de bize bildirmeniz gerekmektedir. O IP ler de sizin bayiliğiniz altında bizim tarafımızdan eklendikten sonra o Ip lerden de giriş yapabilirsiniz.